وبینار های آموزشی


سمینارهای اموزشی دیجیتال مارکتینگ


کارگاه های تخصصی دیجیتال مارکتینگ


دوره های عمومی دیجیتال مارکتینگ


گوگل ادورز چیست ؟ (Google Adwords)

تبلیغات کلیکی گوگل به برندسازی و افزایش بازدهی سایت بسیار کمک می کند . حرفه ای ترین نوع تبلیغات ، گوگل ادرورز است . گوگل ادورز یا همان تبلیغات کلیکی گوگل این امکان را به شما می دهد که بر مبنای کلمات کلیدی ، خود را در راس پیشنهادات گوگل قرار دهید . حتما تا حالا در صفحه ی نتایج  جست و جو توسط گوگل دیده اید که یک سری از پیشنهادات با لوگوی سبز رنگ کوچکی که حاوی دو حرف AD  است مواجه شده اید . این همان تبلیغات تکمیلی گوگل است . شما می توانید محدوده جغرافیایی ، کشور ، زبان مورد نظر و .... را فیلتر و دسته بندی کنید . گوگل بر مبنای نیاز و خواسته ی شما، سایتتان را به مشتری پیشنهاد می کند تبلیغات گوگل دارای ترفندهای زیادی است . هزینه ی این تبلیغات نسبتا بالا بوده و ما در این دوره به شما آموزش می دهیم که چگونه در گوگل تبلیغات کنید و از همه مهم تر ، هزینه ی تبلیغات را کاهش دهید !!!! گوگل با عنوان معتبرترین موتور جست و جو به شما امکان می دهد که گسترده ، حرفه ای ، هدفمند و جذاب تبلیغات کنید .

گوگل آنالایتیکس ( Google Analytics )

گوگل آنالایتیکس به معنی تجزیه و تحلیل سایت و کمپین تبلیغاتی توسط گوگل می باشد . فرض بگیرید شما یک کمپین تبلیغاتی آنلاین را استارت می کنید . قطعاً بازخوردهایی خواهد داشت و مهم تر از هر چیزی در اجرای کمپین ، تجزیه و تحلیل و آنالیز آن است . بدون گزارش و آنالیز مشکلات و اشتباهات دیده نخواهد شد و مکررآن را تکرار خواهید کرد . گوگل به عنوان معتبرترین موتور جست و جو این امکان را به شما می دهد تا بتوانید وب سایت و کمپین تبلیغاتی خود را آنالیز کند . این گزارشات به شما می گوید که از کجا ، چه زمانی ، از چه طریقی  و ....بازدید داشته اید ؟ و این بازدیدها چه تاثیری روی فروش شما گذاشته اند .

در این دوره نحوه گزارش گیری از گوگل را کامل شرح خواهیم داد .

بازاریابی محتوا چیست؟(content marketing)

محتوا پادشاه بازاریابی است.در بازاریابی اینترنتی ، محتوا بالاترین و موثر ترین نقش را دارد.کمپین شما زمانی موفق خواهد بود که محتوای درست،کامل و جامع  داشته باشید.تولید محتوا و پرهیز از کپی ان بسیار مهم است.بهتر است در کنار تبلیغات ، محتوا نیز ارائه شود تا به درک مزیت های محصول و خدمات شما کمک کند.

انواع محتوا: مدیا، تصاویر، متنی، صدا، فیلم، اینفوگرافیک و.....

اینفوگرافیک راحت ترین و سریع ترین راه انتقال محتوا و خبر است.امروزه شرکت ها بیشتر از اینفوگرافیک استفاده می کنند تا بروشور و کاتالوگ. در این دوره راه های تولید محتوا و اینفوگرافیک را به شما آموزش خواهیم داد.

ایمیل مارکتینگ چیست؟((Email Marketing

یکی از بهترین و موثرترین راه های تبلیغات انلاین ارسال ایمیل میباشد.باید مدنظر داشته باشیم که ایمیل مارکتینگ و خبر نامه مزاحمتی ایجاد نکند. ایمیل مارکتینگ شما باید حاوی محتوای خوب باشد. درست است که محدودیتی در ارائه  محتوا ندارید اما باید استاندارد کار کنید. ایمیل مارکتینگ به مدیریت ارتباط ما با مشتریان نیز کمک میکند. در این دوره بهترین راه ها و ابزار های ایمیل مارکتینگ را به شما آموزش میدهیم.

افزایش بهره وری سایت چیست؟(search engine optimization)

تمام اقدامات شما باید هدفمند  و در راستای بهینه سازی سایت باشد.سایت شرکت شما زمانی می توا ند مخاطب را جذب کند که تماماً المان ها و ایتم های اصول یک وب سایت ایده ال را داشته باشد.در موتور های جستجو  جزو اولویت های گوگل باشد. کارSEO  بسیار تخصصی و نیاز به دانش و تجربه دارد.در این دوره ابزار های مدرن و اصول بهینه سازی سایت را بدون نیاز  به دانش SEO  و برنامه نویسی اموزش می دهیم.

بازاریابی شبکه های اجتماعی چیست؟ ( Social Marketing  )

بازاریابی در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک – تویتر – اینستاگرام – تلگرام و ... یکی از در دسترس ترین و آسان ترین نوع دیجیتال مارکتینگ است. این ابزارها به شما کمک می کند تا در هر ساعت از شبانه روز با مشتری و مخاطب در ارتباط باشید . خلاقیت و وآوری داشته باشید . امروزه شرکت های زیادی از Social Media  استفاده  می کنند اما شخص یا شرکتی موفق تر است که اصول و برنامه ریزی شده اقدام کند . در این دوره اصول و قواعد حضور بهتر شما در شبکه های اجتماعی را آموزش خواهیم داد .

مبانی دیجیتال مارکتینگ

- اصول اولیه بازاریابی اینترنتی

- چرا باید از دیجیتال مارکتینگ استفاده کنیم ؟

بهترین راه های ارتباط با مشتری به صورت آنلاین

تدوین کمپین تبلیغاتی آنلاین

تدوین سیاست ها و راه کارهای بازاریابی اینترنتی

آدرس

تهران . خیابان شهید بهشتی . خیابان پاکستان . کوچه دوم . پلاک ۲۰

تلفن ۰۲۱۸۸۵۲۷۷۹۳ - ۰۲۱۸۸۷۳۵۹۵۲

ایمیل [email protected]