چگونه میتوان فروش خود را افزایش داد؟

چگونه میتوان فروش خود را افزایش داد؟

یکی از راه های افزایش فروش، بازاریابی اینترنتی و راه اندازی فروشگاه مجازی است.

فروشگاه مجازی میتواند فارغ از زمان ومکان،خدمات و محصولات شما را عرضه کند وبا بازاریابی اینترنتی میتوان مخاطبان را با محصولات و خدمات  آشنا کرد .

در راه اندازی فروشگاه اینترنتی میبایست چند نکته را مدنظر داشت :

محصولات وخدمات را چگونه در سایت فروشگاهی منتشر کنیم؟

چگونه محصول را به مشتری برسانیم؟

چه نکاتی را باید در فروش اینترنتی مدنظر داد؟

لجستیک کالا باید چگونه انجام شود؟

با کمک digitalmarkting چگونه میتوان فروش را افزایش داد؟

ظاهر سایت فروشگاهی میبایست چگونه باشد؟

مدیریت سایت را چگونه انجام دهیم؟

در بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ باید مدنظر داشت که مشتری و مخاطب به چه نکاتی دقت میکند؟رقبا درحال انجام چه فرآیندهایی هستند؟چگونه ما میتوانیم برای خود مزیت رقابتی ایجاد کنیم؟

سایت های فروشگاهیui و ux مناسبی دارند و با استفاده از ظاهر فنی و گرافیکی مناسب مخاطب را جذب میکنند.این قالب ها با الگوریتم های گوگل همخوانی دارند و استاندارد های گوگل را رعایت کرده انداما سئوی محتوایی باید انجام شود.اگر محصولات خاص یا یک محصولی هستید باید روی یک سئو بسیار فعالیت کنید.اسم محصول را در گوگل سرچ کنید مثلا خرید ماشین لباسشویی.این کلمه تقریبا پر رقابت است.با استفاده از ابزارهای گوگل مثلا گوگل وب مستر میتوان این کلمه را سئو کرد.مهمتر از همه چیز سادگی فرآیند خرید است.فرآیند خرید باید ساده و آسان باشد.

به گونه ای روال خحرید را تعریف کنید که مشتری ساده بتواند خرید کند.اطلاعات زیادی از مشتری نخواهید مثلا:سن،علایق،شماره شناسنامه یا کد ملی و.... .

این اطلاعات را داشته باشید خوب است اما اشید مشتری نتواند آنها را بشما بدهد چون زمانبر است.اطلاعات مخاطب را دسته بندی کنید. برخی را ستاره دار کنید مثلا: آدرس-شماره تماس همراه و ثابت. ساعت رسید را مشخص کنید مثلا:بین ساعت 14 الی 17.اینگونه میتوانید نظم را به کسب و کار خود بیفزایید.

در دیجیتال مارکتینگ سعی کنید از ساده ترین روش استفاده کنید مثلا اگر محصولی را تبلیغ میکنید لینک مستقیم خرید آنرا نیز قرار دهید تا مشتری بتوتند به سادگی محصول را خریداری کند.ویژگیهای محصول را قید کنید. حجم واندازه،قیمت،رنگ و مدل و... . سعی کنید از محصولات عکسهای مناسبی در سایت قرار دهید تا مشتری بتواند ساده تر انتخاب کند.

از طریق فروشگاه اینترنتی می توان فروش خود را چند برابر کرد به شرط آن که بدانید چگونه و از چه طریقی بفروشید. دیجیتال مارکتینگ باید با اهداف سازمان همگاه باشد تا بتواند تاثیر مثبت بذارد. در فروش اینترنتی باید تلاش شود رضایت مشتری جلب شود. سعی کنید از قیمت گذاری مناسب استفاده کنید

بهتر است جهت راه اندازی فروشگاه اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ در دوره های آموزشی آن شرکت کنید.

آکادمی کسب و کار نیکان برگزار کننده ی دوره های مقدماتی و پیشرفته ی بازاریابی اینترنتی

اطلاعات دوره راه انداری فروشگاه اینترنتی

 

021-88735952

021-88527793

www.nikanba.net

آدرس

تهران . خیابان شهید بهشتی . خیابان پاکستان . کوچه دوم . پلاک ۲۰

تلفن ۰۲۱۸۸۵۲۷۷۹۳ - ۰۲۱۸۸۷۳۵۹۵۲

ایمیل [email protected]