مدیر یک استارتاپ به چه مهارت هایی نیاز دارد ؟

مدیر یک استارتاپ به چه مهارت هایی نیاز دارد ؟

مدیریت یک استارتاپ از ابتدا کار سختی نیست. به مرور زمان چرخش مالی استارتاپ نیاز به مدیریت و برنامه ریزی دارد. موجودی کالا باید بررسی و بر مبنای نیاز بازار ارائه شود. یک کسب و کار کوچک و نوپا نیازمند فرایند های بازاریابی و بازار شناسی است. تحقیقات بازاریابی از جمله مولفه های یک کسب و کار است. در یک کسب و کار مدیران باید توان مذاکرات مختلف از جمله جذب سرمایه را دارا باشند. گاها مدیران و دست اندرکاران می بایست با مدیریت جلسات آشنا و توانایی مدیریت آن را داشته باشند. مدیران یک کسب و کار کوچک و نوپا باید مهارت ها و ابزار های مدیریتی را شناسایی و با توجه به نیاز خود مشکلات آن را برطرف کنند.

مدیر یک کسب و کار کوچک یا استارتاپ نیازمند مهارت های لازم مدیریت سازمان از جمله مدیریت مالی - مدیریت حسابداری - مدیریت بازاریابی - مدیریت تبلیغات و فرش - فنون مذاکرات تجاری و ... می باشد. این مهارت ها را می توان با کمک آموزش به دست آورد. آموزش های هدفمند و دارای مهارت می تواند این کمبود ها را برطرف کند.

به مدیران استارتاپ و شرکت های نو پا، دوره Mini MBA - Marketing را پیشنهاد می کنیم. در این دوره مهارت های لازم برای مدیریت یک استارتاپ را آموزش می دهیم. مدیران استارتاپ در این دوره می آموزند که چگونه برنامه ریزی فروش و بازاریابی را انجام دهند. می آموزند که چکونه دیجیتال مارکتینگ را با توجه به تحقیقاتی که انجام داده اند پیاده کند. چگونه برند سازی انجام دهند و معماری برند شرکت خود را بچینند. چگونه مذاکره کنند و مذاکره کننده خوبی باشند. در راستای تویعه کسب و کار خود چه اقداماتی انجام دهند. 

این دوره به صورت مهارتی و حرفه ای برگزار می شود.

 

اطلاعات بیشتر در مورد دوره (کلیک کنید)

 

www.nikanba.nt

02188735952

02188527793

آدرس

تهران . خیابان شهید بهشتی . خیابان پاکستان . کوچه دوم . پلاک ۲۰

تلفن ۰۲۱۸۸۵۲۷۷۹۳ - ۰۲۱۸۸۷۳۵۹۵۲

ایمیل [email protected]